لیست محصولات
0 محصول پیدا شد

خرید پلی کربنات در صنعت ساختمان سازی، در لیست مصالح ساختمانی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است چرا که در بحث تعیین و انتخاب مصالح ساختمانی مناسب عوامل مهمی مانند وضعیت جوی (طوفان و تگرگ- سردسیری و گرمسیری) و حوادث طبیعی (زلزله) در نظر گرفته می شود. پلی کربنات (Polycarbonate) جزو دسته پلیمرهای ترموپلاستیک بوده که در صنایع قالب سازی و تغییرات حرارتی پرکاربرد است.  پلی کربنات ورق سبکی است که در برابر ضربه مقاوم بوده و سخت ترین ماده شفاف موجود است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای شیشه در بخش‌های مختلف ساختمانی باشد. این محصول دارای تنوع رنگ بالابوده و قابلیت سایه پذیری و عبور نور متغیر هم دارد.

ویژگی های پلی کربنات

ورق پلی کربنات، ورقی نشکن و انعطاف پذیر با مقاومت کششی و خمشی مطلوب است. این ورق ها سبک وزن بوده از این رو وزن زیادی به سازه وارد نمی‌کنند که این خود عامل بسیار مهمی در مورد مقاومت در برابر زلزله به شمار می آید. ورق های پلی کربنات عایق حرارتی بسیار خوبی هستند که در بهینه سازی میزان مصرف سوخت و انرژی و ممانعت از اتلاف انرژی در ساختمان نقش مهمی ایفا می کنند. این ورق ها با ضخامت ها و لایه های مختلف می توانند به عنوان عایق صوتی فضایی امن و بی سر و صدا فراهم سازند. همچنین دارای خاصیت خود خاموش کنندگی بوده و دچار حریق نمی‌شوند. در برابر اشعه فرابنفش مقاوم بوده و رنگ و شفافیت ورق‌ها نیز در برابر تابش نور خورشید تغییر نمی‌کند و از نفوذ تأثیرات منفی اشعه فرابنفش به داخل محیط نیز جلوگیری می‌کنند.

خرید و فروش پلی کربنات

پلی کربنات در دو نوع تخت و دو جداره (چند جداره) عرضه می‌شود. خرید و فروش این پلی کربنات ها بیشتر برای گلخانه ها، فروشگاه تجاری، مکان‌های عمومی، سقف استخرها، مترو، انبارها و غیره انجام می‌شود.

قیمت پلی کربنات

قیمت پلی کربنات خوشبختانه خیلی به قیمت ارز وابسته نبوده و نوسان زیادی ندارد. اما باید توجه داشت که میزان ضخامت این ورق ها با قیمت آنها رابطه مستقیم دارد. فروشگاه پلی‌تیز تامین کنندگان این محصول با برندهای معتبر را در اختیار شما قرار می دهد. جهت اطلاع از نحوه خرید و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما در فروشگاه آنلاین پلی تیز تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر